Об этом молчат телеканалы,6 дней голодовки в знак протеста против режима Порошенко-Авакова


РЕПОСТ! Об этом молчат телеканалы, в стране почти не осталось свободных СМИ. 6 дней голодовки в знак протеста против режима Порошенко-Авакова

 6 дней голодовки в знак протеста против режима Порошенко-Авакова.

Об этом молчат телеканалы, в стране почти не осталось свободных СМИ.

Сьогодні 6 день голодування американського бізнесмена Ігоря Бойка, який протестує проти незаконного арешту та побиття поліцією. Прокурор ГПУ Володимир Казміренко умисно затягує розгляд апеляційної скарги Бойка не з’являючись на судові засідання.

Стан Ігоря Бойка постійно погіршується. Але він має намір продовжити голодування до тих пір поки не матиме можливість захищати себе в суді та поки його права не перестануть порушувати судді та прокурори.Американський бізнесмен заявляє, що кримінальна справа проти нього замовлена президентом Петром Порошенком. Житомирська кондитерська фабрика, яка належить Ігорю Бойко була одним з основних конкурентів кондитерської корпорації «Рошен»

.Арешт, побиття, фізичний та психологічний тиск на Ігоря Бойка – це спроба змусити його відмовитись від позову до Міжнародного арбітражного суду у Лондоні до держави Україна, за незаконне захоплення його власності.